Wiosenne paznokcie

By Magda Długoń - 4/25/2017 06:00:00 AM

Już dawno zaczęła się wiosna, ale nie jest za późno, aby zrobić sobie wiosenne paznokcie. Przychodzimy do was z trzema  propozycjami na radosne i kwieciste paznokcie.

Pierwsza propozycja to paznokcie w kwiatki z diamencikami. Zrobienie ich to łatwizna trzeba tylko mieć:
- diamenciki ( można je kupić w empiku )
- sonda
- dwa różne kolory lakierów
- utwardzacz ( według uznania )
Malujemy paznokcie wybraną bazą tak żeby nie prześwitywała płytka paznokcia czyli zazwyczaj 2 warstwy. Następnie robimy sondą parę małych kropeczek ( tyle ile chcemy żeby nasz kwiatek miał płatków ) i zanim lakier wyschnie na środku kładziemy diamencik. Kiedy kwiatki wyschną możemy pomalować wszystko utwardzaczem, aby się lepiej trzymało, ale nie trzeba.

Drugi wzorek to jeszcze łatwiejsza sprawa tylko trzeba sobie zakupić naklejki na paznokcie zazwyczaj nie jest to drogi wydatek około 5 zł, zależy gdzie kupimy. Będzie nam potrzebne:
- jeden lakier 
- jeden lakier ze złotymi drobinkami
- naklejki
- utwardzacz ( według uznania )
Malujemy paznokcie lakierem, następnie jak wyschnie naklejamy na paznokcie, które sobie wybraliśmy, że będą ozdobione zazwyczaj to kciuk i palec serdeczny, ale według uznania my wybrałyśmy inaczej. I ostatnim dodatkiem jest jeden palec pomalowany lakierem ze złotymi drobinkami.Stwierdziłyśmy, że jeszcze pokażemy propozycje paznokci z stempelkami, dla tych którzy jeszcze nie byli na naszym blogu, bo inni wiedzą, że stempelki pasują do wszystkiego, w zależności od blaszki.
Co będzie potrzebne:
- dwa lakiery o różnych kolorach
- stempelek
- blaszka
- zdrapka 
Malujemy paznokcie czekamy aż wyschną i robimy sobie stempelki ( Tutaj zobaczycie jak zrobić  stemple ). I na tym koniec, bo kiedy zrobimy wzór stempelkami od razu jest suchy i możemy iść i się pokazać z naszymi nowymi pazurkami ;).


Wymyśliłyśmy dla was trzy propozycje na wiosenne paznokcie, każda jest łatwa i szybka do zrobienia, dlatego prawie każdy może sobie pozwolić na takie paznokcie.
Do następnego napisania Magda i Mania

  • Share:

You Might Also Like

9 komentarze

Witamy cię!
Zostawisz nam komentarz?
O jak miło :) Chętnie też zajrzymy do ciebie!