bal

Karnawał

By Mania Kokowska - 2/11/2017 06:00:00 AM

Karnawał to czas tańców i przebrań. W tym okresie odbywa się wiele dyskotek, balów i zabaw. Warto na takie wyjście specjalnie się przyszykować, bo przecież każda z nas chciałaby przyciągnąć uwagę innych gości swoim niebanalnym przebraniem!
Karnawał zaczął się 6 stycznia i trwa już 4 tygodnie. A jak jest karnawał to i bale maskowe. Na taki bal trzeba przyjść w przebraniu, aby nie odstawać od innych. Z tej okazji przygotowałyśmy dla was dwie stylizacje na karnawałowe szaleństwo.
W okresie karnawału trzeba szaleć, pozwolić sobie na więcej. Po to właśnie jest ten czas, aby wybawić się za cały rok. Na takie imprezy przebieramy się, w co tylko chcemy i to jest w tym najlepsze, możemy stać się księżniczką lub księciem, wróżką czy inną postacią z bajki. Możemy się całkowicie zmienić, wszystko zależny od nas.
Dużym plusem są także bale maskowe, gdzie obowiązkiem jest posiadanie maski karnawałowej. Jest to świetna opcja, jeżeli ktoś ma problemy z cerą lub ma kompleksy. Zawsze możemy więc, ukryć się pod kolorowymi maskami, co jest bardzo ekscytujące. Możemy poczuć się wtedy naprawdę tajemniczo...
Te stylizacje, które dziś dla was przygotowałyśmy są idealne właśnie na bale maskowe. Eleganckie, lecz nienudne i rzecz jasna z pięknymi, ozdobnymi maskami. 
Karnawał w tym roku dobiega końca 28 lutego, więc przed nami jeszcze ponad dwa tygodnie zabaw i tańców. W tym okresie życzymy wam wspaniale spędzonych chwil i wspomnień na przyszłe lata. Mamy nadzieję, że zawładniecie parkietem!
Czekamy też na wasze opinie dotyczące naszych stylizacji.
Do następnego napisania,
Magda i Mania.

  • Share:

You Might Also Like

4 komentarze

Witamy cię!
Zostawisz nam komentarz?
O jak miło :) Chętnie też zajrzymy do ciebie!