Zmienność Mody

By Mania Kokowska - 11/23/2016 06:00:00 AM

Moda nigdy nie stoi w miejscu. Wciąż się zmienia i z roku na rok w sklepach pojawiają się nowe rzeczy. Niektóre, niegdyś modne ubrania, stały się z czasem obciachowe i nikt nie chciał w nich Chodzić.
Tak było właśnie z dzwonami. Ale dlaczego "BYŁO"? Jeszcze pod koniec XXw. i na początku XXIw. dzwony były czymś bardzo modnym. Z czasem jednak zostały wyparte przez rurki i zwyczajnie nikt nie chciał ich nosić, a nawet przez pewien czas były one po prostu obciachowe i całkowicie niemodne. Na początku tego roku wszystko zaczęło się zmieniać. Na sklepowe półki znów wróciły dzwony i chodź większość ludzi nadal nie rezygnuje z wąskich nogawek, to dzwony znajdują swoich amatorów. Z obciachowych i żenujących stały się nagle bardzo modne i chętnie kupowane.
Jednak nasze zdanie na temat dzwonów jest nieco inne. Moda modą, ale najważniejsze jest żebyśmy sami dobrze czuli się w tym, co mamy na sobie,  bo tylko wtedy wyglądamy fajnie,  a nie jak przebierańcy. Choćby dzwony były najmodniejszą rzeczą na świecie nie ubrałybyśmy ich, bo zwyczajnie nam się nie podobają.Staramy się podążać za modą i trendami, ale nie popadamy w paranoję. Nie wszystko co modne jest ładne i pasuje do naszego stylu,  więc ważne jest byśmy potrafili wybierać te najlepsze dla nas rzeczy. A nie wszystko co popadnie, tylko dlatego że jest modne.

Do następnego napisania Mania i Magda

 • Share:

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Ja też chyba już nigdy nie powrócę do dzwonów, przynajmniej tak mi się teraz wydaje. Najgorzej jak jednak kiedyś mi się odmieni, oby nie;D

  Fajna, jesienna sesja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ugh nienawidzę dzwonów! Haha :D Świetne zdjęcia♥

  Buziaki xx ZYCIEDLAPASJI.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, chciałam Cię zaprosić na KONKURS/ROZDANIE na moim blogu!

  Do wygrania świetna nagroda! Na pewno umili Ci świąteczne wieczory, a może przyda się na prezent dla bliskiej osoby? :)

  KONKURS
  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ubiera się w to, w czym czuje się najlepiej :)
  Ładne zdjęcia.
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje, nie powinniśmy ubierać czegoś w czym się źle czujemy. :)

   Usuń

Witamy cię!
Zostawisz nam komentarz?
O jak miło :) Chętnie też zajrzymy do ciebie!