Powrót do szkoły

By Mania Kokowska - 9/16/2016 06:00:00 AM

Powrót do szkoły kojarzy się z zadaniami domowymi, testami i kartkówkami. A jeszcze ostatnio jest okropnie ciepło i człowiekowi odechciewa się żyć. Mimo tego, powinnyśmy wyglądać co najmniej dobrze. To, że ocieka z nas pot, że się kleimy do ciuchów nie znaczy, że nie możemy nic z tym zrobić. U nas w szkole istnieje - niestety - chory przepis zabraniający noszenia krótkich spodenek i obowiązek noszenia mundurków, ale my sobie z nim poradziłyśmy.Ubrałyśmy spódniczki, które w odróżnieniu do sukienek jako tako pasują do naszych szkolnych mundurków (nie pokazałyśmy ich na zdjęciach). Do tego dobrałyśmy sportowe wygodne buty i jakoś wytrzymałyśmy 8 godzin w szkole...
Rzecz jasna, jeśli nie macie zakazów noszenia szortów w szkole to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je ubrać. Dlatego w drugiej propozycji ma je na sobie Magda.Napiszcie czy u was w szkole też są jakieś przepisy dotyczące stroju/wyglądu. Czekamy również na wasze opinie dotyczące naszych stylizacji!
Do następnego napisania
Mania i Magda!

 • Share:

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Hejka!
  Super blog!Ciekawe zdjęcia i wiele energii w tym poście! :D

  Zapraszam do siebie na bloga :)
  Piszę trochę o sobie, swoim życiu, studiach, zainteresowaniach jak i umieszczam ciekawe zdjęcia.
  Ostatnie notki dotyczą mojej pracy i studiów oraz "Quillingu".
  Poproszę o opinię czy komentarz! :)

  -> Blog: "Drobnostek świat" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. myśmy na szczęście w żadnej szkole nie mieli mundurków, chociaż w liceum na szorty dość krzywo się nauczyciele patrzyli. ;) ale najgorszej mieliśmy kiedyś na studiach na egzaminie pod koniec czerwca, gdy upał był niemiłosierny, a na sali nie działała klimatyzacja, a okien nie dało się otworzyć, bo na dole był remont. i ludzie byli naprawdę skąpo poubierani, ale nie dało się nic poradzić. ;)
  pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te upały rzeczywiście ostatnio dają się we znaki ... U nas obowiązuje zakaz noszenia krótkich spodenek (ale jest przyzwolenie na o przyzwoitej długości nogawki).
  Szczególnie ten pierwszy zestaw mi się podoba ;). No i scenerię wybrałyście też niegłupią :).

  A jak byście miały zapas wolnego czasu i trochę chęci, zapraszam na do siebie:
  http://utwory-wierszem-pisane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Witamy cię!
Zostawisz nam komentarz?
O jak miło :) Chętnie też zajrzymy do ciebie!