"Cow Ewolution"

By Magda Długoń - 9/26/2015 06:51:00 PM

 "Cow Ewolution" to bardzo ciekawa gra, w której gracz posiada farmę krów. Łącząc dwie krowy  tej samej wielkości uzyskujemy jedną większą. Po pewnym czasie zdobywamy nowy świat, na którym dalej rozwijamy nasze krowy. Po jakimś czasie dochodzi nam kosmos i tym samym kosmo-krowy.

W te wakacje spotkały się one z ogromną popularnością,  a gra bawiła nie tylko dzieci.

"Cow evolution" to tylko jedna z pięciu rodzajów prezentowanej gry. Jeszcze przed krowami pojawiły się dziobaki czyli "Platypus evolution". Jako trzecie na rynek weszły żyrafy "Giraffe evolution", potem kozy "goat evolution" i dosłownie parę dni temu "Zebra evolution".

Nie każda gra jest taka sama. Wiadomo, że ogólnie polegają na tym samym czyli na łączeniu ze sobą zwierząt w celu zdobycia bossa, ale każda z wersji różni się drobnymi szczegółami.  

Mn: Grałam tylko w kozy i krówki z czego mogę powiedzieć, że te pierwsze podobały mi się bardziej. Nowsza wersja posiada wiele ulepszeń, lecz jedyne w co mi przeszkadza to 4 zamiast 3 (tak jak krowach) platform. O wiele trudniej jest zdobyć bossa, czyli największą kozę. 

Mg: Grałam już w prawie wszystkie wersje. Ale rzadna nie była taka sama co poprzednia. Różnica polegała na ulepszeniach, światach jakie można zdobyć i oczywiście na zwierzętach. Najbardziej podoba mi się "cow ewolution" dlatego, że najłatwiej się gra. Nie potrzeba nie wiadomo ile światów ani nie ma tylu zbędnych ulepszeń. Polecam każdą  z gier ;)


Gra jest naprawdę wciągająca. Na początku jak się popatrzy może ona wyglądać zabawnie lub wręcz głupio ale tak nie jest. 
Radzimy wam tylko nie spędzać przy niej zbyt dużo czasu bo można się uzależnić. O tym co się z nami działo przez jeden dzień od zainstalowania lepiej nie mówić, ale spokojnie potem człowiek się uspokaja i gra już tylko dla zabicia czasu (np. Tak jak my na przystanku czekając na autobus). Chyba nie musimy mówić, że gra jest dostępna za darmo w sklepie Play. 

Dość ułatwiającym życie ulepszeniem jest to, że nawet kiedy zamykamy grę pieniądze nam się naliczają.

Ogólnie rzecz biorąc naprawdę polecamy wam tą grę ale ostrzegamy, żeby się nie uzależnić! 
Jeśli graliście juz, w którąkolwiek z wersji to napiszcie co o nich myślicie :) Czekamy na Wasze komentarze!
A u nas niebawem nowy tutorial! 

Mania I Magda

 • Share:

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Dzięki Wam gram w Platypus Evolution hehe xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna gra i z chęcią gdy mój telefon wróci z naprawy ją sobie zainstaluję. Powodzenia w blogowaniu ;)
  Design bardzo ładny <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gram w żyrafy, znaczy grałam :D Nie jestem sama! :D Super gra, niby dziecinna a skubana tak wciąga ;)
  moment-at-the-photo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Fajny Post. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Witamy cię!
Zostawisz nam komentarz?
O jak miło :) Chętnie też zajrzymy do ciebie!